META EFT NEDİR?

Bilinçaltı Danışmanı, Meta-EFT Kurucusu, Önleyici Rehberlik Uzmanı, Mental Koç.

Belki de sosyal medyada karşılaştınız, belki de onun mucize gibi bir yöntem olduğunu söyleyen bir aile üyeniz ya da arkadaşınız var. Ve siz de “bu garip görünümlü, kendini yatıştırıcı teknik nedir ve herkesin söylediği kadar harika mı? ” merak ediyorsunuz. Ya da ilk defa şimdi duyacaksınız.

Daha önce çektiğimiz ve çekmeye devam edeceğimiz bazı kısa videolarda temel bilgileri öğreneceksiniz. Böylece kendiniz uygulayabilir ve sonuçları kendiniz yaşayabilirsiniz. Şimdi eğer hazırsanız, uygulamayı kendi başınıza uygulamak ve keşfetmek için öğrenmeye kendinizi hazır hissediyorsanız, EFTnin ne olduğu ve noktalar hakkında hızlı bir genel bakış istiyorsanız, sizi eğitimimizde görmekten mutluluk duyarız.

meta_eft

Hatta EFT ni daha çok meditasyon içerikli ve diğer sistemlerle entegre olmuş bambaşka bir yüzüyle karşılaşmak istiyorsanız META-EFT sizler için hazırlandı.

EFT ile, akupres noktalarına dokunarak beynimize sakinleştirici sinyal gönderir, strese karşı tepkimizi yeniden bağlar ve sinir sistemimizi sakinleştiririz. Süreç kolaydır ve EFT yi öğrendikten sonra, hayatınızın geri kalanında hep sahip olacağınız bir yöntemdir.

10 yılı aşkın tecrübeyle, netleşti Kİ: GERÇEKTEN KULLANMADAN sistem işe yaramaz. Biz de, EFT yi kolay ve erişilebilir hale getiren bir deneyim oluşturmaya başladık. Ve bu süreçte nasıl daha renkli ve çekici olabilir diye çalışmalar yaptık.

İşte aslında META-EFT buradan doğdu. Çünkü sizler daha fazlasını hak ediyorsunuz: daha fazla sevinç, daha fazla barış, daha fazla enerji, daha fazla motivasyon. Ve ayrıca daha azını hakediyorsunuz: daha az stres, daha az acı, daha az kendinden şüphe. Ve güç parmaklarınızın ucunda.

Hayal dünyanızın sihirli alanlarında dolaşırken, vücudunuzun akupres noktalarına yapacağınız vuruşlarla içinizdeki gücü fark edecek ve sonsuzluğun ötesine yapacağınız yolculukla bilinçaltının hazine sandığını keşfedeceksiniz.


BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN